AO “Asociația Femeilor pentru Protecția Mediului și Dezvoltarea Durabilă” anunță concurs pentru Manager de proiecte

AO “Asociația Femeilor pentru Protecția Mediului și Dezvoltarea Durabilă” anunță concurs pentru Manager de proiecte (scriere proiecte p/u ONG in domeniul Dezvoltării Durabile, protecției mediului, etc)

Angajăm manager de proiect (scriere proiecte p/u ONG in domeniul Dezvoltării Durabile, protecției mediului, etc)

Sarcini și responsabilități:

·       Identificarea posibilităților de finanțare și elaborare a proiectelor pentru finanțarea asociației obștești;

·       Elaborarea, actualizarea documentelor interne și implementarea strategiei asociației obștești;

·       Gestionarea de proiecte în baza planului strategic;

·       Asigurarea managementului eficient al activităților asociației, al resurselor umane, etc;

·       Dezvoltarea, menținerea și consolidarea relațiilor pe termen lung cu partenerii asociației;

·       Reprezentarea asociației la diverse evenimente naționale și internaționale;

 Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în colectare de fonduri și scriere de proiecte, minim - 1 an;
  • Vorbitor fluent de limba română și engleză;
  • Competențe: profesionalism, abilități excelente de comunicare, spirit de echipă, capacități de negociere și prezentare;
  • Calități personale: responsabilitate, creativitate, inițiativă, orientare către soluții și rezultate, perseverență;
  • Utilizator avansat a calculatorului (Microsoft Office: Word, Excel, Power Point, Internet).

Program de lucru: Se discută

Salariu: Se discută

Doar persoanele ce corespund profilului poziției respective vor fi invitate la interviu.

9211 Vizualizări

Galerie foto